Miki Regnskap

Lokalforanket regnskapsfører i Sandefjord. Autorisert regnskapsbyrå med lang erfaring innen regnskapsfaget.


Tjenester

Regnskapstjenester - fra regnskapsførsel til etablering.

Miki Regnskap tilbyr ordinær regnskapsførsel, utfakturering samt kundeoppfølging, komplett årsregnskap og likningspapirer, for de fleste selskapsformer, lønnsarbeid og etablering.


Våre ansatte

Regnskapsførere

Jørgen Kittilsen

Jørgen Kittilsen

Daglig leder / Autorisert regnskapsfører
jorgen@miki-regnskap.no
Tlf: 952 47 412

Anne Grethe Kittilsen

Anne Grethe Kittilsen

Regnskapsmedarbeider
agk@miki-regnskap.no
Tlf: 915 12 687

Anne Lise Kittilsen

Anne Lise Kittilsen

Autorisert regnskapsfører
annelise@miki-regnskap.no
Tlf: 454 83 327

Merethe Bålsrød Fredriksen

Merethe Bålsrød Fredriksen

Regnskapsmedarbeider
merethe@miki-regnskap.no
Tlf: 917 87 694

Anita Havenstrøm

Anita Havenstrøm

Regnskapsmedarbeider
ah@miki-regnskap.no
Tlf: 466 12 023

Mads Nomme

Mads Nomme

Autorisert regnskapsfører
mads@miki-regnskap.no
Tlf: 412 28 997

Tatiana Pavlova

Tatiana Pavlova

Regnskapsmedarbeider
tatiana@miki-regnskap.no
Tlf: 452 93 370

Siri Varløs-Gjein

Siri Varløs-Gjein

Regnskapsmedarbeider
siri@miki-regnskap.no
Tlf: 922 63 831

Edita Kanopkiene

Edita Kanopkiene

Regnskapsmedarbeider
edita@miki-regnskap.no
Tlf: 968 61 477

Trine Wiik Hansen

Trine Wiik Hansen

Regnskapsmedarbeider
trine@miki-regnskap.no
Tlf: 408 55 840